شمال پوتین بیماری هنرمند ایتالیا هنرپیشه

شمال: پوتین بیماری هنرمند ایتالیا هنرپیشه ایتالیا هنرپیشه زن ولادیمیر پوتین

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات کار کردن در استقلال راحت نیست / شفر

به گزارش ورزش سه، استقلال در دیدار جام حذفی برابر نساجی مازندران روز جمعه به میدان می رود. وینفرد شفر سرمربی استقلال با حضور در نشست خبری پیش از دیدار با حریف

کار کردن در استقلال راحت نیست / شفر

شفر: کار کردن در استقلال راحت نیست

عبارات مهم : فوتبال

سرمربی استقلال در نشست خبری پیش از دیدار با نساجی حاضر شد.

به گزارش ورزش سه، استقلال در دیدار جام حذفی برابر نساجی مازندران روز جمعه به میدان می رود. وینفرد شفر سرمربی استقلال با حضور در نشست خبری پیش از دیدار با حریف روز جمعه آبی ها راجع به این دیدار گفت: در ابتدا بابت تاخیر از اصحاب رسانه عذر خواهی می کنم.

کار کردن در استقلال راحت نیست / شفر

ما خیلی کارها باید انجام دهیم و کار کردن در استقلال راحت نیست. در مورد دیدار با نساجی باید بگویم که هر وقت که در جام حذفی برابر تیم دسته پایین تر قرار می گیریم، کار مشکل داریم. من بازی های زیادی را برابر تیم های لیگ پایین تر تجربه کردم و هر لحظه نیز به بازیکنان گفتم باید سفت و محکم بازی کنند. نباید حریف را دست کم بگیریم. باید در زمین خودمان را نشان دهیم.

وی افزود: بعد از دیدار با فولاد روی پرسشها تاکتیکی، تکنیکی و آمادگی جسمانی تاکید کردیم. هر چیزی که در گذشته اتفاق افتاد و خوب نبود را فراموش می کنیم و تلاش می کنیم تا بهتر شویم. کار دفاعی ما برابر فولاد بسیار خوب بود و دروازه بان ما تنها یک مهار توپ داشت. مسئله ما زمانی است که توپ داریم و می خواهیم حمله کنیم. بازیکنان خط حمله، هافبک و بال های کناری فردا مشخص می شوند.

به گزارش ورزش سه، استقلال در دیدار جام حذفی برابر نساجی مازندران روز جمعه به میدان می رود. وینفرد شفر سرمربی استقلال با حضور در نشست خبری پیش از دیدار با حریف

او در ادامه راجع به هواداران استقلال، عنوان کرد: حتی عالی ترین کلوب های دنیا نیز سختى ها و آسانى ها دارند. من اینجا هستم تا استقلال به عالی ترین جایگاه بازگردد. احساس می کنیم که هواداران ما بسیار به کلوب وفادار هستند. نه تنها زمانیکه اوج هستیم و بلکه زمانیکه مسئله داریم نیز در کنار ما هستند. ما هر لحظه به هواداران اطمینان داریم؛ لیکن آنها در این روزها نیز کمک ما هستند.

سرمربی استقلال در پاسخ به این پرسش که چقدر وقت مورد نیاز دارید تا استقلال را به جایگاه خود برسانید، تصریح کرد: ۸۰ درصد فوتبال در ذهن شما هست. هنگامی که بازی های قبلی تیم را تماشا کردم، می دیدم که بازیکنان با توپ راه می روند. چون خط هافبک زیاد با توپ کار می کرد، ما توپ از دست می دادیم.

روی فوتبال یک ضرب و دو ضرب کار می کنیم. ما داریم روی این عنوان کار می کنیم که هنگامی که تیم ما توپ دارد، بازیکنان دیگر حرکت کنند تا گزینه های پاس دادن داشته باشیم. این عوض کردن ذهنیت بازیکنان، کار یک روز یا دو روز نیست و به وقت نیاز دارد. نوع تمرینات را عوض کردیم و بازیکنان باید در ابتدا در ذهن خود این عنوان را یاد بگیرند. امیدوارم بازیکنان مصدوم مانند جابر به تیم ما برگردند و به تیم کمک کنند.

کار کردن در استقلال راحت نیست / شفر

در تیم با بازیکنان صحبت کردم و به آنها گفتم درون زمین باید با هم راجع به اتفاقات داخل زمین صحبت کنند. بازیکنان باید هر لحظه با هم صحبت کنند؛ هنگامی که یک مهاجم داخل محوطه جریمه می رود، بازیکنان هافبک باید با او صحبت کنند. این کار راحتی نیست و من در تمرینات به بازیکنان می گویم این کار را انجام دهند. در گذشته بازی تیم ما در سمت راست بود و گیر می کرد؛ ولی تمرین کردیم تا بازیکنان منطقه بازی را عوض کنند و نیاز به وقت داریم تا این عنوان را یاد بگیریم. بعضی وقتها می دیدیم که مهاجم می ایستاد تا توپ به او برسد؛ ولی مدافع توپ را قطع می کرد. من به بازیکنان گفتم به سمت توپ بروند تا توپ قطع نشود.

برای این عنوان نیاز به وقت داریم تا بازیکنان با شرایط آشنا شوند. یاد گرفتن فوتبال مانند مدرسه هست؛ بازیکنان ابتدا باید در ذهن یاد بگیرند و نباید منتظر باشند تا ما در تمرین به آنها یاد بدهیم. به بازیکنانم گفتم مسابقه های فوتبال اروپایی را ببینند. به طور مثال ببینند لواندوفسکی چگونه توپ را بیرون از محوطه لمس می کند و به دیگر بازیکنان کمک می کند. بعضی وقتها در تمرینات می بینیم زمانیکه بازیکنان از سمت راست سانتر می کنند، مهاجم گردن را زیاد می چرخاند و توپ به بیرون می رود.

به گزارش ورزش سه، استقلال در دیدار جام حذفی برابر نساجی مازندران روز جمعه به میدان می رود. وینفرد شفر سرمربی استقلال با حضور در نشست خبری پیش از دیدار با حریف

بازیکنان باید تمرین کنند به سمت دروازه ضربه بزنند. بازیکنان با تمام وجود جهت یاد گرفتن تلاش می کنند. نظم در تیم ما بسیار خوب است و بازیکنان جهت یادگیری وقت می گذارند. من از شغلی که دارم خوشحال هستم؛ قبلا بازیکن بودم و الان مربی هستم و از فوتبال لذت می برم.

سرمربی آلمانی استقلال راجع به انتقال بیت سعید به فولاد خوزستان، عنوان کرد: چه کسی گفته است بیت سعید می رود؟ این را شاید مربی تیم فولاد می داند. در تیم ما کسی نمی رود یا نمی آید مگر اینکه من بله یا خیر بگویم. من خیلی خوشحالم که با مدیریت کلوب تعامل داریم. شاید یک پیشنهادی برسد؛ ولی ما باید راجع به بازیکن صحبت کنیم و هیچ بازیکنی در صورت عدم تایید من داخل یا خارج نمی شود.

کار کردن در استقلال راحت نیست / شفر

بیت سعید بازیکن بسیار خوبی هست. به خاص در ضد حمله خوب هست. یک مقدار نیاز به اعتماد به نفس زیاد دارد. او باید زیاد یاد بگیرد و بتواند فوتبال یک ضرب و دو ضرب را پیاده کند. او بازیکن خوبی است و ما تلاش می کنیم تا او روشی که می خواهیم را یاد بگیرد. بیت سعید به من گفت که مربیان به او گفتند داخل بازی کند. من به او گفتم تلاش می کنیم تا تو به سطح درجه یک برسی.

بیت سعید نخستین بازیکنی نیست که از اوج فاصله گرفته؛ ولی ما می توانیم او را به جایگاهی که لیاقت دارد، برسانیم. گذشته مهم نیست و مهم این است که الان در تمرین چگونه هست. او بسیار سریع است و جهت ضد حمله بسیار خوب هست. بیت سعید جهت ضد حمله بسیار مناسب است و جهت تیمی مانند فولاد که با ۱۰ نفر دفاع می کند، او فضا ندارد. فوتبال اینگونه نیست که من با دست گذاشتن روی شانه او، بتوانم او را عوض کردن دهم و او نیاز به تمرین دارد.

شفر در پاسخ به این پرسش که چه فکری جهت حل مسئله بدنی آبی پوشان کرده هست، گفت: من اگر بگویم تیم آماده نیست، این عنوان در مورد کادر قبلی است و من راجع به کادر قبلی هیچ تیمی صحبت نمی کنم. شما می توانید احساس کنید که تیم در پرسشها بدنی اعتماد به نفس ندارد. ما هفته ای یک جلسه تمرین اختصاصی بدنسازی جهت بازیکنان در نظر داریم. ما خیلی کارهای بدنی با توپ انجام می دهیم.

ما به سطح اولیه آمادگی جسمانی نیاز داریم که بدون توپ هست. ما شنبه ریکاوری کردیم و دوشنبه یک تمرین خوب جهت کارهای جسمانی داشتیم. باور کنید که خود بازیکنان باید در ذهن خود این عنوان را داشته باشند که از نظر بدنی آماده هستند. از من پرسش کردند آیا آلمان قهرمان جام جهانی شد و من گفتم بازیکنان همه بیرون زمین از نظر بدنی آماده بودند و اعتماد به نفس داشتند. ما برابر برزیل در کنار ۱۰۰ هزار تماشاگر بازی کردیم و آنها را با ۷ گل شکست دادیم. در فوتبال آلمان می گویند ما از همه آماده تر هستیم و چه کسی برابر ما می ایستد و من می خواهم استقلال اینگونه باشد.

البته ما باید استقلال را زیر نظر داشته باشیم و نمی شود مثل آلمان باشیم. من جادوگر نیستم و این کار خیلی مشکل هست. باید سطح توانایی بازیکنان را بالاتر، بالاتر و بالاتر ببریم. گلی به فولاد نزدیم و دو شانس داشتیم؛ ولی بازی را آنالیز کردیم و دیدیم خیلی وقتها کسی در محوطه جریمه حریف نیست. نمی توانید برنده باشید هنگامی که مهاجم در محوطه جریمه حریف نیست. با مهاجمان و هافبک ها کار می کنیم و فردا میبینیم چه اتفاقی رخ می دهد. سه موقعیت ایستگاهی برابر فولاد داشتیم که هیچ کدام جهت ما فایده نداشت. فولاد با ۱۰ نفر دفاع می کرد و جهت مقابله با این تیم باید توپ را به گوشه زمین ببریم و خوب پاس کاری کنیم.

شفر در آخر راجع به شکست نوجوانان آلمان برابر کشور عزیزمان ایران گفت: آیا واقعیت دارد(خنده)؟ من ۱۰ دقیقه از بازی را دیدم. خیلی ها از آلمان با من تماس گرفتند و بابت عملکرد تیم کشور عزیزمان ایران تبریک گفتند. امیدوارم این تیم در آینده هم کنار هم باشند. من مربی العین بودم و تیم زیر ۱۷ ساله های ما در جام جهانی مصر موفق شد.

من به آنها گفتم تیم را در کنار هم نگه دارید تا موفق باشند. ۴ بازیکن در العین و تیم ملی امارات حضور دارند. همان تیم نیز در المپیک لندن حاضر بود. من مربی ملی نیستم؛ ولی به این تیم شانس تمرین، تمرین و تمرین دهید. این تیم آینده فوتبال کشور عزیزمان ایران هست. جهت مربی این تیم آرزوی موفقیت می کنم.

واژه های کلیدی: فوتبال | استقلال | استقلال | بازیکنان | فولاد خوزستان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs

بدون دیدگاه

دیدگاه شما

نظر شما: