شمال پوتین بیماری هنرمند ایتالیا هنرپیشه

شمال: پوتین بیماری هنرمند ایتالیا هنرپیشه ایتالیا هنرپیشه زن ولادیمیر پوتین

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات رشید نشسته در کمین! ، زنگ خطر جهت بیرانوند

بالاخره در بازی‌های دوستانه تیم‌ملی نوبت دروازه‌بانی به غیر از بیرانوند هم شد. علی رغم تصورات ولی نام دروازه‌بان جانشین، امیر عابدزاده نبود و رشید مظاهری بود تا

رشید نشسته در کمین! ، زنگ خطر جهت بیرانوند

زنگ خطر جهت بیرانوند/رشید نشسته در کمین!

عبارات مهم : ایران

بالاخره در بازی های دوستانه تیم ملی نوبت دروازه بانی به غیر از بیرانوند هم شد. علی رغم تصورات ولی نام دروازه بان جانشین، امیر عابدزاده نبود و رشید مظاهری بود تا باز هم کی روش همه را غافلگیر کند.

به گزارش خبرآنلاین؛ عملکرد خوب دروازه بان ذوب آهن درون دروازه در نیمه دوم به قدری خوب بود که بعضی ها حتی از به خطر افتادن جایگاه بیرانوند بگویند. اتفاقی که با یک نیمه بازی خوب از یک دروازه بان بعید است ولی در مورد تصمیمات کی روش هیچ چیزی محال نیست.

رشید نشسته در کمین! ، زنگ خطر جهت بیرانوند

به بازی آمدن یک دروازه بان در نیمه دوم در یک بازی دوستانه می تواند یک بدشانسی بزرگ باشد. در نیمه دوم که مربی دست به تعویض های زیاد می زند و بازیکنان ذخیره اش را به داخل می آورد و انسجام و یک پارچگی تیم به هم می ریزد. همان اتفاقی که در این بازی هم افتاد و با تعویض چند بازیکن مهم به خصوص جلال حسینی که بیرون رفتنش اقتدار دفاعی را به هم ریخت تیم کشور عزیزمان ایران در دقایقی چند اشتباه عجیب و غریب انجام داد و دروازه کشور عزیزمان ایران با ترساندن جدی مواجه شد. رشید مظاهری ولی از این ترساندن بیشترین استفاده را برد و وقت خوبی جهت نمایش خودش فراهم کرد.

۷سیو در ۴۵ دقیقه که نیمی از آنها هم سیوهای تماشایی و خاص ای بود. این آمار بسیار خوب دروازه بان جوان در نیمه دوم بود که حسابی جلب توجه کرد. با توجه به حضور مستمر رشید مظاهری در اردوهای تیم ملی باید او را یکی از مسافران حتمی جام جهانی دانست که حضور او در روسیه محتمل هست. البته این که او در این مسابقه ها چه شماره ای را خواهد پوشید هنوز مشخص نیست.

بالاخره در بازی‌های دوستانه تیم‌ملی نوبت دروازه‌بانی به غیر از بیرانوند هم شد. علی رغم تصورات ولی نام دروازه‌بان جانشین، امیر عابدزاده نبود و رشید مظاهری بود تا

واژه های کلیدی: ایران | بیرانوند | دروازه بان | رشید مظاهری | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs

بدون دیدگاه

دیدگاه شما

نظر شما: