شمال پوتین بیماری هنرمند ایتالیا هنرپیشه

شمال: پوتین بیماری هنرمند ایتالیا هنرپیشه ایتالیا هنرپیشه زن ولادیمیر پوتین

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی عدم تمدید تعلیق تحریم‌ها به معنای خروج از برجام است / رییس شورای راهبردی روابط خارجی

رییس شورای راهبردی روابط خارجی در پاسخ به سوالی در مورد احتمال خروج آمریکا از برجام و شرایطی که این عنوان به همراه خواهد داشت گفت: اگر آمریکایی‌ها تعلیق تحریم‌ه

عدم تمدید تعلیق تحریم‌ها به معنای خروج از برجام است / رییس شورای راهبردی روابط خارجی

رییس شورای راهبردی روابط خارجی: عدم تمدید تعلیق تحریم ها به معنای خروج از برجام است

عبارات مهم : امنیت

رییس شورای راهبردی روابط خارجی در پاسخ به سوالی در مورد احتمال خروج آمریکا از برجام و شرایطی که این عنوان به همراه خواهد داشت گفت: اگر آمریکایی ها تعلیق تحریم ها را تمدید نکنند این مساله به معنای خروج از برجام است.

به گزارش ایسنا، این دیپلمات پیشین کشورمان در حاشیه دومین کنفرانس امنیتی پایتخت کشور عزیزمان ایران در جمع خبرنگاران ادامه داد: در این مورد باید دید اروپایی ها چطور با سیاست ترامپ برخورد می کنند. اگر اروپایی ها استقلال خود را حفظ کنند و در برابر تحریم ها و تصمیم آمریکا مقاومت کنند شرایط به یک نحوی است و اگر اروپایی ها بخواهند تحت فشار آمریکا در چارچوب سیاست های آن کشور حرکت کنند شرایط به گونه دیگری خواهد بود.

خرازی تاکید کرد: ما تا زمانی به برجام متعهد می مانیم که جهت مان منفعت داشته باشد و اگر منفعتی نداشت دلیلی جهت پایبندی نداریم.

وی در مورد تشکیل جلسه اخیر شورای امنیت راجع به کشور عزیزمان ایران به درخواست آمریکایی ها نیز گفت: این مساله دخالت صریح در مسایل داخلی کشور عزیزمان ایران بود و اگر قرار باشد شورای امنیت جهت هر مشکلی که در داخل هر کشور پیش می آید جلسه برگزار کند باید جلساتی را هم راجع به آمریکا برگزار کند، آیا که در این کشور نیز شاهد اعتراضاتی هستیم، به عنوان نمونه در آمریکا بر اثر تیراندازی هر سال ده ها کشته می شوند و بر اساس این استدلال شورای امنیت باید جلسه ای را برگزار کند.

خرازی تصریح کرد: آنچه که آمریکا و بعضی کشورها در این ارتباط انجام دادند دخالت صریح در مسایل داخلی کشور ماست و این در حالی است که مسایل داخلی کشورها باید به وسیله خود کشورها حل و فصل شود همان طور که این پرسشها در داخل کشور عزیزمان ایران حل شد.

عدم تمدید تعلیق تحریم‌ها به معنای خروج از برجام است / رییس شورای راهبردی روابط خارجی

واژه های کلیدی: امنیت | ایران | خارجی | سیاست | آمریکا | آمریکایی | اخبار سیاست خارجی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs

بدون دیدگاه

دیدگاه شما

نظر شما: